פתרונות חכמים מבית AG-Sense

פתרונות ה IoT שלנו מבוססים על העברת נתונים מהסנסורים בשטח אל מערכת הניהול והתפעול מבוססת הענן שפותחה על ידי חברתנו. המערכת מותאמת לצרכי הלקוח באמצעות פלטפורמת ה IoT , כך שניתן לחבר למערכת כל מה שחשוב ללקוחות לראות, לדעת ולהרגיש בזמן אמת. על ידי חיבור כל החיישנים למערכת, בין אם הם נמצאים במכשיר ה ATM בבנק, בשדה, במיכל האחסון או ברכב, פלטפורמת AG-Sense יכולה לעזור לכם לעקוב אחר הציוד שלכם בזמן אמת, 24/7.

IoT in a Box

מערכת ה IoT, מבוססת הענן שלנו, לניהול ותפעול מודדת את כמות הנוזלים במיכלי האחסון: מים, דיזל, בנזין, נפט, דשן, ביוב, אוריאה וכו ‘ ועל סמך המדידה יודעת מה קורה במיכל. האם המיכל ריק? המיכל מלא? המיכל גולש? האם יש להזמין את משאית המילוי? האם חומר נגנב? האם יש להתריע לפני ריקון? בעזרת האלגוריתם החכם שפותח בחברתנו, ההתקנה הופכת למהירה וקלה במיוחד כולל כל תהליך כיול המיכל שיכול להתבצע גם מרחוק. בעזרת נתוני המערכת החכמה המידע לגבי תכולת המיכל נגיש בקלות ובזמן אמת, 24/7.

מעקב מאובטח אחר הציוד

דע את מצב הציוד שלך והיקר לך בכל עת. מערכת הניהול והתפעול החכמה של AG-Sense מנטרת היכן נמצא הציוד שלך ובאיזה אופן משתמשים בו. בנוסף, חיישני המערכת בעלי יכולת להתריע על שימוש בלתי מורשה או נכון בציוד בזמן אמת. למערכת מגוון גדול מאוד של יכולות ואפשרויות – ביניהם נמצאת גם האפשרות להגן על בטיחותם של הילדים בתוך המכונית. החיישנים המותקנים ברכב עוקבים כל העת אחר הרכב והנמצא בתוכו. מערכת הבטיחות האוטומטית המחוברת למוקד החירום מופעלת כאשר הרכב נכבה וננעל. אם מתגלה מצב חירום בתוך הרכב, מועברות התראות למוקד הטלפוני ולהורים לתגובה מיידית, הצלה וחילוץ.

מניעת גניבות והונאה ב ATM

קבלת התרעות מידיות בעת זיהוי פעילות לא חוקית בסביבת ה ATM. מערכת הניהול והתפעול AGS-ATM החכמה של AG-Sense מנטרת את מכשירי ה- ATM והכספות העסקיות והביתיות ומתריעה על כל פעילות חשודה תוך הגנה על המכשירים האוטומטים של הבנק. ברגע שמתגלה פירצה על ידי החיישנים המותקנים – המערכת שולחת התראה בזמן אמת, 24/7. הפיתרון הרב-תכליתי שלנו מגלה פעילות עוינת כגון – Skimming, Shimming או Black Box – ומונע נזק ישיר ויקר למפעילי הכספומטים והבנקים.

Personnel Management

פתרונות ה IoT שלנו מבוססים על העברת נתונים מהסנסורים בשטח אל מערכת הניהול והתפעול מבוססת הענן שפותחה על ידי חברתנו. המערכת מותאמת לצרכי הלקוח באמצעות פלטפורמת ה IoT , כך שניתן לחבר למערכת כל מה שחשוב ללקוחות לראות, לדעת ולהרגיש בזמן אמת. על ידי חיבור כל החיישנים למערכת, בין אם הם נמצאים במכשיר ה ATM בבנק, בשדה, במיכל האחסון או ברכב, פלטפורמת AG-Sense יכולה לעזור לכם לעקוב אחר הציוד שלכם בזמן אמת, 24/7.

שמירה על איכות סביבה

פגיעה במכלי האחסון יכולה להיות מסוכנת אם היא לא מתגלה מוקדם מספיק. במידה ומתגלה נזק למיכל האחסון, מערכת הניהול והתפעול החכמה של AG-Sense שולחת התראה אוטומטית למערכת האבטחה והניטור של ארגון הלקוח. מיכל שנפגע עלול לגרום למפגע סביבתי וחשיפה לקנסות גבוהים ביותר הניתנים על ידי פקחי המשרד להגנת הסביבה בגין פגיעה וזיהום הסביבתי.

מי אנחנו

AG-Sense, הינה חברה המתמחה במתן פתרונות של שליטה מרחוק והעברת נתונים בתחומי הבנקאות, חקלאות ותשתיות. טכנולוגיית ה – IoT עליה מתבססים מוצרי החברה והשרות שהיא מעניקה מספקים ללקוחות מגוון פתרונות המיועדים לשמירה והגנה על הציוד שלהם. המידע המועבר מהחיישנים המותקנים לשרת הענן – מנותח באמצעות אלגוריתמים חכמים של למידה עצמית IR שפותחו על ידינו ובעצם הופך את המערכת למערכת תומכת החלטות (DSS) אשר מפשטת את המידע למשתמש ומאפשרת לו קבלת החלטות מהירות וברורות. המידע המעובד בענן, מוצג בפלטפורמת הניהול והתפעול החכמה שלנו אשר מותאמת לצרכים המשתנים ולדרישות הלקוחות.

 

תחומי העיסוק העיקריים של  AG-Sense:

  • בנקאות – מניעת גניבות והונאה בסביבת המכשירים האוטומטים – ATM של הבנק
  • מערכת ניהול, מיגון וניטור למיכלי סולר, מים, דשן ושמן 24/7
  • מערכת מיגון וניהול כלים חקלאיים, מיכון חקלאי, מלגזות, צמ”ה (ציוד מכני הנדסי), רכבי שטח וכן, ציוד נגרר ונייח

 

החזון שלנו

יושרה, אמינות, אכפתיות, כבוד הדדי, שיתוף פעולה, מצוינות ומובילות

אנחנו מאמינים כי הדרך לנהל עסק היא ביושר, בהגינות, ותוך היצמדות בלתי מתפשרת לחזון שהצבנו לעצמנו: לספק ללקוחות פתרונות ושרות מעל לציפיותיהם.

המחויבות והגישה שלנו הינה ממוקדת שוק ומאפשרת לנו לעזור ללקוחותינו להפחית עלויות, להגן על הציוד, לשפר את היעילות, לשפר את ניצול המשאבים ולמזער הונאות, והכי חשוב לבנות אמון.

אלה הם הערכים שמשמשים נר לרגלינו בחברה. הם משמשים חלק בלתי נפרד מפילוסופיית הניהול שלנו, ומאפשרים לנו להשיג את האמון ממנו אנו נהנים מצד הלקוחות, עובדי החברה, ספקים ושותפים עסקיים.

AG-Sense customers are our first priority.
We know what real-time tracking and security solution is right for you.

    בין לקוחותינו